Güncel haberler
Ana Sayfa / INSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİ SATIN AL

INSTAGRAM OTOMATİK BEĞENİ SATIN AL

Instagram Oto Like Satın Al

Instagram’ın ne olduğunu günümüzde artık bilmeyen yoktur. Kısaca sosyal medyada fotoğraf ve çekilen videoların paylaşıldığı uygulamalardır. Bu uygulamanın ücretsiz olması da kişiler tarafından kullanırlığını arttırmaktadır. Efektler ve filtreler kullanılarak fotoğrafların kalitesinin arttırılması da instagramı daha çekici hale getirmiştir.  Kişiler videoları veya fotoğrafları paylaştıktan sonra doğal olarak daha fazla kişi tarafından takip edilmek, beğenilmek isterler. Sadece beğenilmek için değil bunu meslek haline getiren ve para kazanan insanlar da vardır. Instagramda takipçi satın alma işlemleri yapan sitelerden takipçi satın aldıktan sonra lıke paketleri almak gerekmektedir. Her paylaşıma lıke paketi almak kullanıcı için masraflı olacağından oto like adı verilen yeni bir hizmet müşterilere sunulmuştur. Instagramda günlük 75 milyondan fazla sayıda aktif kullanıcı vardır. Oto like uygulamasına başvuranların sayısı da daha ekonomik ve daha etkili olması sebebiyle her geçen gün artmaktadır.

Oto Like Nedir?

Türkçesi Instagram otomatik beğeni olan oto like, yaptığınız paylaşımları otomatik olarak beğenir. Her beş dakikada bir kullanıcı hesabına bakılarak yeni bir fotoğraf veya video yüklemesini halinde aldığı paket sayısı kadar lıke yani beğeniler yüklenir. Aktif olarak takip yapar. Beğenen kullanıcılar seçilen paketlere çoğunlukla göre gerçek kişiler ve Türk kullanıcılardır. Daha iyi anlaşılması açısından örnek verecek olursak: Diyelim ki Ocak ayının 5’ inde 300 liralık oto lıke paketi aldınız, Şubat ayının 5’ ine kadar ister 500 paylaşım yapın ister 1500 paylaşım yapın her paylaşımınıza otomatik olarak 300 like gelir. Diğer yöntemlere göre daha ekonomik bir sistemdir. Ödemeleri banka havalesi, kredi kartı veya EFT ile yapılabilir.

Oto Like Kimler Kullanabilir?

Beğeni almak demek daha çok kişi tarafından görülmek, hedeflerimize daha kolay ulaşmak demektir. Genç bir delikanlı Instagramda fenomen olmak için oto like için başvururken bir işletmeci şirketinin reklamını yapmak için başvurabilir. Bir şarkıcı yeni bestesini ya da oyuncu yeni çekilen filmini tanıtmak için tercih edebilir. Her ne için başvurursanız başvurun etkili sonuçlar, geri dönüşler alacağınız kesindir. Oto like kullananlar arasında memnuniyetin son derece yüksek olduğu ve tatmin edici sonuçlar alındığı tespit edilmiştir. Sadece ilginç fotoğraflar paylaşmanız sizi tanınır birisi yapmaya yetmez. İnsanların sizi takip etmeleri için en az 15-20 bin takipçiniz olması gereklidir.

Bu da normal şartlarda mümkün olamayacağına göre en kolay yolu oto like sistemine başvurmaktan geçer. Ünlülerin de sıklıkla kullandığı bir uygulamadır. Instagramda takipçi sayısı artması bize sağladığı avantajlardan bir tanesi de profilimize bakan kişilerin takipçi sayımıza göre bizi takip etmeye başlamasıdır. Hatta magazin programlarında hangi ünlünün ne kadar takipçisi olduğu konu edilmekte ve top 10 listeleri yapılmaktadır. Kendi çabalarınızla ürettiğiniz bir ürünü de kolayca binlerce kişiye tanıtabilir beğeni kazanabilirsiniz. Hatta bundan paralar kazanabilirsiniz.

Sadece ünlü olmak ya da reklam yapmak için değil iş bulmak için de oto like uygulamasına başvurabilirsiniz. CV’nize takipçi sayınızı ekleyerek bunu sağlayabilirsiniz.

Oto Like İçin Merak Edilenler

Daha yeni bir uygulama olduğu için oto like kullanımı konusunda birtakım çekinceler olması normaldir. Bunlardan birisi de kullanıcı profilinden reklam yapılacağı korkusudur. Kullanıcıların izni olmadan Instagram profillerinden herhangi bir reklam veya başka türde paylaşımlar yapılmaz. Bir diğer merak edilen konu takipten çıkanlar olur mu? Sorusudur. Takipten çıkanlar olması aslında takipçilerin gerçek kişiler olduğunu göstermesi açısından olumlu bir gelişmedir. Takipten çıkanlar tabi ki olabilir. Hesaplar aktif panelden gönderilen profil resimleri olan gerçek kişiler aittir. Bazı sitelerde takipçi kaybedilmesi durumunda hediye takipçiler de vermektedir.

Bir diğer merak noktası da şifre konusuyla ilgilidir. Hesap şifresini vermek istemeyen kullanıcılar rahat olabilir zaten şifreler kullanıcılardan istenmiyor. Ödeme işleminden sonraki bir ya da en geç iki saat sonra siparişleri tamamlanır. Kredi kartlarıyla ödemeler yapılır. Kullanıcıların profil bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz yani gizlilik esastır. Bu işlemler yapılırken hesabımızda spam veya kapanma gibi zararlara neden olmaz. Instagram beğeni hilesi

Oto Like Nasıl Alınır?

Bu konuyla ilgili değişik siteler mevcuttur. Siteye girilip tüm paket seçeneklerine tıkladıktan sonra istediğiniz paketler ve aylık fiyatlarını göreceksiniz. 500, 1000, 5.000, 3.000 gibi farklı sayıda instagram oto like takipçi paketleri mevcuttur. Bu paketlerden size uygun olanını seçerek ve satın al bölümüne basarak oto like sahibi olmanız mümkün. Tabii ki teslimat bilgilerinizi adınız soyadınız ve cep telefon numaranızı vermeniz gerekmektedir. Takipçi paketlerinin hesaba yüklenmesi aşamasında şüpheye düşerseniz müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve ücret ödemeden önce bir miktar takipçi göndermesini de isteyebilirsiniz.

Bazı sitelerde de sadece kullanıcı adınızı verip hesabın gizliliğini işlem boyunca kaldırmanız yeterli olacaktır. Bütün bunlardan sonra takipçi siparişleri 24 saatten sonra aktif hale gelmez ise ücretin geri ödemesi yapılmaktadır. Oto like uygulaması Özellikle reklamını yapmak isteyen şirketler için düşük maliyetli olması açısından bulunmaz bir fırsattır. Oto like sisteminde geri dönüşler oldukça olumludur.

Hangi Tip Takipçi Kullanılmalı

Takipçiler, Türk takipçiler ve yabancı takipçiler olmak üzere çeşittir. Bazı sitelerde sadece Türk takipçiler varken, daha ucuz olduğu için bazılarında yabancı takipçi de bulunmaktadır. Bilinmelidir ki Türk takipçilerin tamamı yüksek kaliteli aktif kullanıcılardan oluşmaktadır. En mantıklısı Türk takipçileri satın almaktır. Türk takipçiler gerçek hesaplardan oluştukları için sadece beğeni yapmakla kalmaz yorum veya unfollow da yapabilirler. Unfolllow takibi bırakmak anlamına gelmektedir. Bazı sitelerde takibi bırakabilme ihtimallerine düşünülerek hediye takipçi gönderme hizmetleri de sunulmaktadır.

Instagram oto like sitelerinin çoğunda Türk takipçiler satışa sunulsa da bazı sitelerde bot denilen sahte takipçiler verilmekte daha sonra da geri alınmaktadır. Bot denilen takipçi sahte hesaplardan oluşur ve takipçi sayının bir instagram takipçi arttırma sitesi sayesinde olduğu anlaşılır. Bot takipçi satın alan hesaplar bir süre sonra kurallara uyulmadığı gerekçesiyle açıklama yapılmadan kapatılabilir.  Bu nedenle de dikkatli olmak gereklidir. Ucuz olsun çok olsun mantığı her alanda olduğu gibi instagram oto like sistemine de zararlı sonuçlara yol açar ve profilinizi tehlikeye sokabilir.

Satın alınan takipçilerin gerçek Türk takipçiler mi yoksa bot takipçileri mi olduğunu nasıl anlarız? Takipçi yapılan sitede Türk takipçi ibaresi yer almıyorsa bu takipçiler sahte yani bot takipçilerdir. Bot takipçilerin kullandıkları isimlere baktığımızda Arapça veya yabancı karakterlerden oluşan isimlerdir. Ayrıca fiyat farkı da bize takipçilerin kalitesi hakkında bilgi vermektedir.

Oto like paketlerini aldıktan sonra da ilgi çekici, özgün ve kaliteli paylaşımlarda bulunarak kazanmış olduğumuz takipçileri kaybetmemekte fayda var. Paylaşımlarımızın da sıklığına dikkat etmeli paylaşım sürelerinin arasını fazla açmamalıyız yani kendimizi unutturmamalıyız. Ayda bir yapılan paylaşımlar takipçilerin kaybedilmesi gibi sonuçlar doğurabilir. Mesela günün aynı saatlerde yapılan paylaşımların daha etkili olduğu görülmüştür. Rutin yapılan paylaşımlar takipçilerin ilgisini daha çok çekmektedir. Videolu paylaşımların süreleri kısa olmasına karşı çok takip edildiği de unutulmamalıdır. Teknolojinin her geçen gün ilerlediği günümüzde gelişmeleri takip etmek artık zorunlu hale gelmiştir. Oto like uygulamasını bugün sanatçı, Sporcu, Radyo Programcısı ve şirket sahipleri kullanmaktadır.

Instagram Otomatik Beğeni Satın Almanın Faydaları

  • Hesabınıza Prestij Kazandırır
  • Paylaştığınız Etiketlerde Başlıca Gönderilere Çıkmanızı Sağlar
  • Beğenen Kişiler %100 Orijinal Türk Kullanıcılar Oldukları İçin Paylaşımlarınız Instagram’da KEŞFET Kısmına Düşer
  • Satışlarınızı Artırır