Güncel haberler
Ana Sayfa / INSTAGRAM TAKİPÇİ KASMA 2017

INSTAGRAM TAKİPÇİ KASMA 2017

Instagram Takipçi Kasma

Artık insanların günümüzde yoğunlaştığı, haber aldığı, kendini tanıttığı hatta iş yaptıkları en çok kullanılan yerler, sosyal medya hesaplarıdır. Sosyal medya arasında en çok ilgilenilenler arasında ise instagram’ın oldukça yüksek bir popülaritesi bulunmaktadır. Instagram da ki takipçilerinin yüksek olması, size birçok şey kazandırabilir. Instagram takipçi kasma için birçok farklı yöntem bulunmaktadır ve bu yöntemler ile rahatlıkla güvenli bir şekilde takipçinizi arttırabilirsiniz.

Instagram Takipçi Sayısının Önemi

Öncelikle neden takipçi sayısını arttırmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Size birçok farklı yönden imkan kazandıracak olan instagram takipçi sayısı, para kazanmanıza kadar sağlayabilir. Bunun dışında takipçi sayısının faydaları arasında;

 • Kişisel hesap kullanımları için geniş kitlelere ulaşmanıza olanak sağlar.
 • Reklam, tanıtım vb. gibi yerlerden sponsorluk alarak para kazanmanızı sağlar.
 • Yeni kişilerle irtibat kurmanızı sağlar.
 • Popülaritenizi arttırır.
 • Resimlerinizde ki beğeni oranı artar.
 • Kolay alışveriş imkanı sağlar, satmak veya almak istediğiniz ürünler için kullanımını sağlayabilirsiniz.
 • İşyeri sahipleri için firma tanıtımı ve ürün hizmeti vermeyi sağlar.

Vb. gibi size birçok yararı olacaktır.

Instagramdan Para Kazanmak

Birçok kullanıcının instagramda ki takipçi arttırma isteği para kazanma kısmına dayanabilir. Bunun sebebi de kolay bir ulaşım sistemi ve her şeyin el altından yönetilebilir olmasından kaynaklanmaktadır. İnstagramdan para kazanmak için neler yapılabilir?

Size vermiş olduğumuz hizmet bot olmadan online Türk takipçi kasma imkanıdır. Siz bu imkanı para kazanmak için kullanabilirsiniz. Bunlara örnek verecek olursak; Eğer sadece kişisel bir hesabınız var ve onu yönetiyorsanız, takipçi sayısının yüksek olması ile bazı ticari kuruluşlardan reklam teklifleri alabilirsiniz. Bu sayede verilen ürünlere uygun paylaşımlar yaparak para kazanabilirsiniz. Eğer bir işyeri sahibi iseniz ve ticaret yapıyorsanız. Ürünlerin tanıtımını instagram sayfasından yapabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Toplu bir kitleye ulaşabileceğiniz için iş zekanızı konuşturarak, birçok farklı hizmette bulunabilirsiniz.

İlk aşamada aklınızda bir proje varsa ve bunun için instagram hesabı açıyorsanız, bizden rahatlıkla destek alabilirsiniz. İnstafenomeni olarak size %100 oranın da Türk takipçi vermekteyiz. Bu sayede de, istediğiniz işlerinizi rahatlıkla Türkiye genelinde sürdürebilirsiniz.

Instagramda Nasıl Takipçi Artırılır?

Eğer sizde instagram takipçi sayım çok olsun ve bu duyguyu yaşıyım diyorsanız, doğru yazıyı okuyorsunuz. Bunun için sadece bizimle iletişime geçerek bot takipçi olmadan, instagram takipçi sayısını arttır işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birçok farklı takipçi arttırma hilesi bulunabilir ve ya bu işleri yapan web siteleri bulunabilir. Bizim amacımız kimseyi kötülemeden, kendi yaptığımız kaliteli hizmet ile anılmak. Bu yüzden deneme amaçlı takipçi satın alabilir ve memnuniyetsizlik durumunda para iadesi durumundan da faydalanabilirsiniz.

Takipçi artması için uygulamamızın dışında, sürekli hesabınızı güncel tutmanız takipçi sayınızın artışını etkileyecektir. Bu sayede hem elinizde ki takipçileri koruyabilir hem de artmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem sizin için zaman alabilir. Biz bu zamanı en kısa süreye indirmek için, size bu hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz. Verdiğimiz hizmet ile saniyeler içerisinde instagram takipçi sayınızı artırabilir ve bunu istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerini daha çok kişiye duyurmak isteyenlerin bazı instagram takipçi hilesi yöntemlerini kullanarak başarıya ulaşmaları mümkündür. Bu yöntemlerden bazıları aşağıdaki gibi sıralanmıştır.

 • Takipçi sayısını artırmak için yapılması gerekenlerin başında sosyalleşmek gelir. Yani, başkalarının paylaştıkları fotoğraflara yapılan yorumlar ve beğeniler başkaları tarafından takip edilme oranını arttıracaktır. Bu beğeni ve yorumların özellikle çok popüler fotoğraflar için yapılması ise tahmin edileceği üzere daha etkili olacaktır.
 • Bir diğer instagram takipçi hilesi ise şu şekilde açıklanabilir. Üretilen ürünün ya da sunulan hizmetin aşamalarının, iş sırasındaki rutin koşuşturmacaların takipçilerle paylaşımı gerek ürünlere olan talebi gerek de takipçi sayısını artırmada önemli rol oynayacaktır.
 • Özel tasarım ürünlerin hiçbir yerde olmayan resimlerinin paylaşımı da takipçi sayısını arttırmada etkili olacaktır.
 • Kolaj oluşturmak da bir diğer etkili yöntemdir. Kolajlı bir resimle paylaşmak istenen birçok fotoğraf bir fotoğraf karesiyle anlatılabilir. Etkili yapılmış kolajlar resimlerin daha sıra dışı görünmesine dolayısıyla beğeni sayısının artmasına yardımcı olacaktır. Kolaj uygulamasının kolaylıkla yapılabilmesini sağlayan bazı uygulamalar Photo Shaper, Pic Collage, Collage Maker, Instapic Frames gibi sıralanabilir.
 • Instagramın en popülerlerinden olan hashtaglerin doğru kullanımı da instagram beğeni hilesi yöntemleri arasında en etkili olanıdır. Paylaşılan her fotoğrafa ilgili ve sık kullanılan hashtaglerin eklenmesi fotoğrafın daha çok kişi tarafından görüntülenmesine yardımcı olacaktır.
 • Instagram profilinin güncel olması, etkili bir profil yazısının oluşturulması da daha fazla kişi tarafından ilgi çekilmesini sağlayacaktır.
 • Instagram hesabının diğer uygulamalarla ve internet sitesiyle bağlantısının kurulması da bir diğer etkili yöntemdir.

Instagramda Satış İçin Yapılabilecekler

Eğer instagram takipçisi satın aldıktan sonra, hesabınız üzerinden ticaret yapmayı düşünüyorsanız, yapabilecekleriniz arasında;

 • Akılda kalıcı bir isim bulmanız etkili olacaktır. Eğer bireysel bir satış işleminde bulunacaksanız ilgi çekici bir isim bulmalısınız.
 • Etkileyici paylaşımlarda bulunmalısınız. Bunlar arasında ticaretini yapacağınız ürünlerin değişik açılarından ve kalitesi yüksek resimlerden paylaşmalısınız. Basit uygulamalar ile de kolaj yapmanız, takipçilerinizin dikkatini çekecektir.
 • Instagramın en önemli özelliğinden birisi olan da etiketlerdir. Paylaşımlarınızda ki etiketlerin oldukça önemi bulunur. Satacağınız ürün ile ilgili anahtar kelime olarak etiketler yazmanız durumunda daha çok kitleye ulaşmasını sağlayabilir ve instagram üzerinde ki görünürlüğünüz artacaktır.
 • Koyacağınız resimlerin altına açıklamalarda çok etkili olacaktır. Mutlaka etkili cümleler ile paylaşmalısınız. İçerisinde satış ve reklam odaklı olmaması sizin işinize yarayacaktır.
 • Hesabınızda paylaştığınız her ürün için iletişim bilgilerini mutlaka koymayı ihmal etmeyin. Sizin yaptığınız etiketler ile ulaşılan paylaşımlarda ki ürünler, bu sayede daha rahat bir şekilde işlev görebilecektir.
 • Takip etmekten çekinmeyin, belli bir potansiyel kitleye ulaşmak için sizde takip edebilirsiniz.
 • Sürekli farklı ürünler paylaşarak kafa karıştırmayın, odaklandığınız ürün üzerinden paylaşımlar yaparak dikkat çekmelisiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Güvenilir Midir?

Birçok farklı takip sistemi uygulaması bulunmaktadır. Bunlardan en belirgini olanda, bir ağ üzerinde üyeler üzerinde sürekli birbirilerini takip etmesini sağlamaktır. Yani siz takipçi artırmak için üye olduğunuz bir yerde ki üyeler sizi otomatik takipçi olarak gelmektedir. Instagram takipçi hilesi güvenilir denemez, bunun sebebi de birçok farklı bu hizmeti vermeye çalışanlar dışında, her işte olduğu gibi bu işte de dolandırıcılar mevcuttur. Eğer siz instagram takipçisi al işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle deneme amaçlı isteyebilirsiniz. Bu sayede güven sağlandıktan sonra, daha çok takipçi sayısı ve birden fazla hesabınız için satın alabilirsiniz. Eğer uygulamadan memnun kalmazsanız para iadesi de isteyebilirsiniz.

Instagram Takipçisi Satın Al

Eğer hesabınız için takipçi sayısı almaya karar verdiyseniz sitemizde bulunan paketleri inceleyerek size en uygun hizmeti seçebilirsiniz. Bütçenize uygun paketi seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Instagram takipçi satın al kısmını tıkladıktan sonra gerekli formları doldurarak, en son ödeme kısmına geçebilir ve oradan kredi bilgileriniz ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca anlamadığınız bir konu veya durumda iletişim butonundan da destek alabilirsiniz.