Güncel haberler
Ana Sayfa / INSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMA SİTESİ 2017

INSTAGRAM TAKİPÇİ KAZANMA SİTESİ 2017

Instagram Takipçi Kazanma Sitesi 2017

Popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram, 2010 yılının Ekim ayında Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından önce IOS daha sonra Android işletim sistemine eklenmiş olan instagram beğeni hilesi bir fotoğraf paylaşımı uygulamasıdır. Uygulamanın özelliklerini sayacak olursak, kullanıcının çekmiş olduğu resmin üzerine, parlaklık, bulanıklık ve dijital filtreler ekleyebilme, kısa süreli günlük video kaydedebilme ve tabii ki bu videolara da filtreler uygulayabilme şansı sunuyor. Basit bir fotoğrafa ya da kısa videolara uygulanan bu dijital filtreler sayesinde kullanıcılara görsel şölen sunan bir uygulamadır. Uygulama, profesyonel fotoğrafçı olmayan kullanıcıların profesyonele yakın işler çıkartmasına yardımcı oluyor. Bir diğer özelliği ise çektiğiniz bu görsel şölenleri diğer sosyal ağlarda paylaşma imkânı sunmasıdır. Böylelikle tek bir paylaşım ile zahmetsiz bir şekilde pek çok alanda kendinizi ifade edebiliyorsunuz.

Bu uygulamanın amacını sorarsanız, basit bir mantık üzerine büyük beklentiler kurulup, bunun karşılanması ve geliştirilmesi diyebiliriz. Uygulama, esas olarak takipçi ve beğeni üzerine kurgulanmıştır. Takipçi sayısı az olan kullanıcıların verim alabileceği bir uygulama değildir. Bu nedenle de zaman için doğal yollara alternatif olarak sipariş üzerine takipçi elde etme alışkanlığı kazanılmıştır. Bunun için Instagram takipçi kazanma siteleri dahi kurulmuş ve profesyonel bir pazar ortaya çıkmıştır. Nasıl kullanabilirim kısmına kısa bir giriş yapacak olursak, APP Store ya da Google Play Store uygulamalarında arama kısmına ‘’ Instagram ‘’ yazıp indirme tuşuna basmanız ilk kolay aşamanızdır. İkinci kolay aşamanızda inen uygulamaya kullanıcı adı ve şifre oluşturarak kayıt olmanızdır. İşte bu kadar kısa bir süre içerisinde sizde bir instagram kullanıcısı oldunuz. Daha sonra takip etmek istediğiniz kişileri bulmanız gerekiyor. Yakın çevrenizden başlayarak hem takip edip hem de takip edilmeye kısa bir süre içerisinde başlayarak doğal yollarla, takipçi siteleri ile irtibata geçerek de sipariş yolu ile ulaştığınız kitleyi genişletebiliyorsunuz.

Takipçi Kazanmanın Doğal Yolları

Doğal yollarla büyük uğraşlar vererek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Mesela başkalarının paylaştığı ve popüler olmuş fotoğraflara bakarak kendinizce çıkarımlar yapıp, kendinizi o konularda geliştirerek takipçi arttırma yapabilir ve doğal olarak da beğenilerinizi arttırmış olursunuz. En çok kullanılan Hashtagleri öğrenip onlarla ilgili paylaşımlar yapabilirsiniz. Beğendiğiniz resimlerin altına günlük yorumlar yaparak başkalarının sizi keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Resimlerinizi paylaşırken yer bildirimi yaparak oraya ilgi duyanların dikkatini çekebilirsiniz. Resimlerinizin altına kısa hikâyeler ekleyerek süreklilik sağlayabilirsiniz. Fakat bütün bunları başarabilmek için en değerli şey olan zamanınızdan çok fazla ödün vermeniz gerekecektir. Çok fazla sabredip, çok fazla emek harcamanıza rağmen bunun bir garantisi de yoktur. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın bazen hayalinizdeki popülariteye ulaşamayabilirsiniz. Bu noktada ise imdadınıza Instagram takipçi kazanma siteleri koşacaktır.

Takipçi Kazanmanın Kolay Yolları

Takipçi kazanmanın, hem çok hızlı hem de risksiz yolu takipçi kazanma sitelerinde yatıyor. Diyorsanız ki, ‘’ben sosyal ağlarda çok yeniyim ama fenomen olmak istiyorum. Kısa sürede takipçi sayımı nasıl arttırabilirim?’’ Ya da çok fazla beğeni alan resimlere özeniyor ve benim de bu kadar çok takipçim olsun diye içinizden geçiriyorsanız, takipçi kazanma siteleri sayesinde kolayca yeni olup olmamanız göz ardı ettirilebiliyor. Çoğu uygulamada olduğu gibi, sizin bu istekleriniz üzerine instagram içinde bazı siteler önceden denenmiş ve geliştirilmiştir. Uygulamanın ana hatları takipçi ve beğeni üzerine kurulu olduğu için kolay ve hızlı yollarla takipçi sayısı arttırma, başta gelen amaçlardan biridir. Takipçi kazanma ile ilgili pek çok siteler mevcut olup, ücretli-ücretsiz, gerçek kişi olan- gerçek kişi olmayan yani kısaca her beklentiye hitap edebilen cinsten sitelerdir. Ücretsiz olanlara dikkat etmekte yarar vardır. Bazılarının çok fazla spam içerdiği söylenmektedir. Aynı zamanda istediğiniz resimlerinize beğeni sayısını arttırma ya da yorum yaptırma içinde bu sitelerden yararlanabilirsiniz. Kimilerine göre bu sitelerin kandırmaya yönelik kullanıldığı iddia edilse de yararlarının çok daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

Takipçi Kazanmanın Yararları

Kişisel veya profesyonel zevkler için kullanılan bu uygulama son zamanlarda Türkiye’de özellikle bayanlar için istihdam yaratmayı başaran bir uygulamadır. E-ticaret amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Takipçi sayısını doğal yollardan arttırmak için uğraşanlara yardımcı olacak takipçi kazanma siteleri sayesinde kendilerini çok daha hızlı şekilde tanıtabilmeyi başarmışlardır. Günümüzde insanların sosyal medyaya çok düşkün olması sayesinde bir uygulama ile dünyanın diğer ucuna kadar paylaşımlarını aktarıp, takip edilme ihtimallerini yükseltebiliyorlar. Bu siteler sayesinde gerçek hesapların kendilerini takip edip, satışlarında ciddi oranlarda artış olduğunu belirten butikler mevcuttur. Şirket ve kurumsal hesaplar bu siteler sayesinde çok daha hızlı keşfedilip, reklamlarını çok daha kolay yapabiliyor. Sizin firmanızın on binlerce takipçisi varken, rakip firmanın yüz civarı takipçisinin olması müşteri gözünde sizi bir adım önde tutabiliyor. Herhangi bir ürünü kısa sürede nasıl tanıtabilirim diye düşünüyorsanız işte size en kolay yol. Eğer ünlü bir kişi değilseniz ve çok fazla takipçim olsun istiyorsanız, takipçi kazanma sitelerine göz atmanızı tavsiye ederim. İnsanlar, iş yerlerinin nasıl çalıştığını merak ederler ve işlerin nasıl yürüdüğünü daha fazla insanlara göstermek isterler. İşte bu siteler sayesinde göstermek istediklerinizi tahmininizden daha fazlasıyla paylaşabilirsiniz. Fazla sayıda beğeni ve takipçi sayısı olan kullanıcıların kendilerine özgü tarzları olmaktadır. Sizin de kendinize olan güveninizi arttırma gibi bir isteğiniz varsa bu sitelerden yararlanabilirsiniz.

Takibe Takip, Beğeniye Beğeni

Takipçi kazanma sitelerinin bazılarında puanlama sistemi işliyor. Şöyle ki, siz siteye üye oluyorsunuz, sistem size üyelik bonusu olarak belli bir sayıda takipçi kazandırıyor. Siz de bu siteye arkadaşlarınızı üye yaparsanız puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız puanlarla da takipçi kazanabiliyorsunuz. Dilerseniz sistemden parayla da takipçi satın alımı yapabilirsiniz. İster ücretli ister ücretsiz bir şekilde takipçi sayınızı hayal ettiğiniz gibi arttırabiliyorsunuz. Çeşitli kampanyaları olan sitelerde mevcuttur. Kredi paketleri adı altında istediğiniz takipçi, beğeni sayısına göre 7/24 whatsapp destekli hizmet sunmaktadırlar. Bazı sitelerde kazanılan takipçiler belirli bir süre sonra takipten çıkmaktadır. Bazılarında ise kalıcı olarak takipçiniz olarak kalmaktadır. Üstelik instagramda takipçi kazanmak için ekstra bir çaba göstermenize gerek yok. Gün içerisinde defalarca ziyaret ettiğimiz bir uygulama olan instagrama, iki saatte bir girmeniz yeterlidir. Yani sizin rutin olarak yaptığınız bir eylem ile hayalinizdeki takipçi sayısına ulaşmış oluyorsunuz.

Takipçi Kazanma Sitelerinin Yararları

Bazı takipçi kasma siteleri instagram hesabınızı komple ele geçiriyor. Sizin adınıza paylaşımlar yapmaya başlıyor, daha sonra takipçi sayınız 7500’ü geçince hesabınızı geçici bir süre spam olarak engelliyor. Bunlara dikkat etmekte yarar vardır. Instagram takipçi kazanma siteleri işinizle ilgili olan kısımlarda sizin yerinize kimi takip etsem diye düşünüyor. Bu siteleri kullanan kişilerin ortak yorumları çok kolay ve hızlı olmasıdır. Hayatlarından zaman çalmayan, resim altına yapılacak yorumları, uygun hashtagleri bulmak için çaba sarf etmeden amaçlarına kendiliğinden ulaşabiliyorlar.

Takipçi Kazanma Sitelerini Kimler Kullanabilir?

Instagram uygulamasına sahip herkes kullanabilir. Sitelere, instagram hesabınız ile giriş yapıyorsunuz ve saniyeler içerisinde kullanmaya başlıyorsunuz. Kimi siteler ücretli iken kimi siteler de ücretsiz takipçi kazanma imkanı sunmaktadır. Ücretli sitelerde kredi satın almadıkça hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Kredilerinizle istediğiniz kadar takipçi ya da beğeni kazanabilirsiniz. Sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edip, takibi bırakmanız için de hizmet vermektedirler. Takipçileri satın almak için şifrenizi vermenize gerek yoktur. Sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterlidir. Sosyalleşme adına ve hayatın içerisinde aktif rol almak isteyen herkes bu sitelerden yararlanabilir.